menusearch
azarshinbrick.com

آنچه باید بدانید

فواید مواد نانو برای آجرنما فواید مواد نانو برای آجرنما فناوری نانو، پنجره جدیدی است در مقابل فناوری ساخت‌ و ساز و صنعت ساختمان باز شده است توانسته که در صنعت ساخت و ساز توانسته است به محبوبیت بسیار بالایی دست پیدا کند.يکي از متداول ترين روش ها براي بهينه سازي مصرف انرژي و طول عمر بنا ضد آب کردن نما با پوشش نانو به حساب مي آيد.امروزه مبالغ سنگینی برای نما ساختمان صرف می‌شود پس بهتر است برای حفاظت از نمای ساختمان بهتر است از روش‌‌‌‌های نوین مانند مواد نانو استفاده نمود. امروزه ضد آب کردن نما با پوشش نانو يکي از متداول ترين روش ها براي بهينه سازي مصرف انرژي و طول عمر بنا به حساب مي آيد.
یکشنبه شانزدهم بهمن ۰۱
تکنولوژی‌‌‌‌های تاثیر گذار در ساختمان سازی تکنولوژی‌‌‌‌های تاثیر گذار در ساختمان سازی تکنولوژی تاثیر خاصی در صنعت ساختمان سازی دارند فناوری‌‌‌‌های که در ساخت و ساز تاثیر دارند عبارتند از: چاپ سه بعدی، هوش مصنوعی، نرم افزار BIM، و غیره که باعث می‌شود در شرایط کار،کارایی را افزایش می‌دهد، بهبود سلامت و ایمنی و بسیاری از مزایای دیگر است. چهارشنبه دوازدهم بهمن ۰۱ دکوراسیون داخلی اسکاندیناوی دکوراسیون داخلی اسکاندیناوی این سبک به ویژگی‌‌‌‌های ساده و کاربردی معروف هستند. که در اوایل قرن بیستم تشکیل شده است.
نام دیگر این سبک اثر تقلیدی یا شبیه سازی می‌گویند. به دلیل اینکه از سبک‌‌‌‌های دیگر دکوراسیون داخلی و سبک مینیمال تشکیل شده است. در این سبک از دیوار‌‌‌‌های سفید و مبلمان مدرن و کف چوبی استفاده کنند و‌ آنها را با این سبک ها می‌شناسند.
دوشنبه دهم بهمن ۰۱
تعمیرات، نوسازی  و اصول نگهداری ساختمان ها تعمیرات، نوسازی و اصول نگهداری ساختمان ها یک مجتمع آپارتمانی یکی از نمونه‌‌‌‌های است که نیاز به نظارت بر همه سیستم ها و تعمیر و نگهداری ساختمان دارد و برای سلامت تاسیسات به صورت روزانه امری مهم است. که این نظارت از فرسودگی ساختمان، از خرابی‌‌‌‌های بیشتر و آسیب‌‌‌‌های بیشتر جلوگیری می‌کند.
شنبه هشتم بهمن ۰۱
فنگ شویی و تاثیری که در فضا می‌گذارد فنگ شویی و تاثیری که در فضا می‌گذارد زندگی ما و نحوه ای چیدمان اشیاء منظم بر کیفیت زندگی ما تاثیر بسزایی دارد. و باعث می‌شود زندگی با لطافت بیشتری داشته باشیم و رسیدن به هدف آسان تر است معنی تحت الفظی باد و آب است. ولی در واقع به معنای هنر موزون با محیط است. زمانی که به هماهنگی با تمام اشیای محیط خود دست یابیم، زندگی با لطافت بیشتری پیش رفته و رسیدن به اهداف بسیار آسان می‌شوند. متعادل سازی و متوازن سازی در اشیاء باعث زندگی شادتر، سلامت تر و موفق تر خواهد بود. سه شنبه چهارم بهمن ۰۱
با ما در تماس باشید
در کمترین زمان پاسخگوی شما هستیم
بستن
دیگر باز نشو!