ویژگی های پروژه

ارسال ویژه

بسته بندی آجر نسوز آذرشین بنا به درخواست مشتریان عزیز قابل تغییر می باشد.

ثبات کیفیت

ما با بکارگیری به روزترین دستگاه ها و کادر مجرب، محصولات خود را به ثبات کیفیتی و رنگی رسانده ایم.

تنوع محصول

مجموعه آذرشین با تنوع محصولی بالا با تمام سلیقه ها سازگاری دارد.

خدمات در تمام نقاط کشور

مجموعه آذرشین با بکارگیری کادر مجرب امکان خدمات رسانی آنلاین و غیر آنلاین را برای تمامی نقاط کشور و هموطنان عزیز فراهم نموده است.

ویژگی های کاربردی آجر نما نسوز در دیزاین نمای داخلی

رنگ های آجر نما در طیف رنگ های گرم مانند زرد، سیاه و قهوه ای قرار گرفته اند و به همین علت استفاده از آن در نمای داخلی ساختمان یک محیط زیبا و دوست داشتنی را بوجود می آورد. علاوه بر این هنگامی که از آجرنما در نمای خارجی ساختمان بهره می برند، باعث ایجاد حس شادابی و سرزندگی در ساختمان خواهد شد. بر این اساس استفاده از آجرنما در مکان های سردسیر برای القا یک حس خوب به افراد بسیار مناسب است.

 • جو نوستالژیک تولید می کند:

  کاربرد آجرنما در معماری ایرانی سابقه بسیار طولانی دارد و این یادگار دوران باستان تا کنون پایدار مانده است، همین موضوع سبب تولید یک جو نوستالژیک در فضا می شود.

  آجرنما یادآور فضاهای قدیمی و روستایی نیز هستند و می توان برای فاصله گرفتن از محیط خشک و بی روح صنتعی شهرنشینی از آن ها برای تزئین خانه ها استفاده کرد.

 • قابل تطابق با اقسام مختلف دکوراسیون ها

  بزرگترین مزیت بهره مندی از آجر نما این است که سازگاری و تطابق بسیار خوبی با انواع فضای های پیرامون خود دارد، به طور مثلا اگر فضای کنونی منزل شما به شیوه سنتی تزئین شده و بعد از مدتی قصد داشته باشید آن را تغییر دهید، به راحتی و بدون هیچگونه محدودیتی می توانید این کار را انجام دهید. به علاوه دیگر نیازی به حذف دیوار آجری برای دکوراسیون جدید نیست. همچنین قادر خواهید بود، با توجه به فراوانی رنگ آجر نماها، برای تطابق با دیگر لوازم منزل از آن ها استفاده نمایید.

 •  طراحی و الگو متفاوت

  اکثر افراد برای پوشش دیوارهای خود از همان مواد و ابزار قدیمی و سنتی مانند رنگ های ساده و کاغذ دیواری استفاده می کنند. بنابراین استفاده از آجر نما برای طراحی دیوارها باعث ایجاد یک فضای زیبا و مدرن در خانه شما می شود. این مسئله باعث می شود، حس خوشایندی در بین اعضا خانواده ایجاد گردد و جو منزل بسیار جذاب تر شود.

 •  احساس خوب در مجاورت طبیعت بودن:

  آجر نما به راحتی نصب شده و برخلاف سایر دیوار پوش ها به مواد دیگری برای نگهداری و روکش نیازی ندارد. همین باعث می شود موقع استفاده از نمای آجری به طور مستقیم با آن در تماس بوده و احساس خوب در مجاورت طبیعت بودن را تجربه کنید.