ویژگی های پروژه

ارسال ویژه

بسته بندی آجر نسوز آذرشین بنا به درخواست مشتریان عزیز قابل تغییر می باشد.

ثبات کیفیت

ما با بکارگیری به روزترین دستگاه ها و کادر مجرب، محصولات خود را به ثبات کیفیتی و رنگی رسانده ایم.

تنوع محصول

مجموعه آذرشین با تنوع محصولی بالا با تمام سلیقه ها سازگاری دارد.

خدمات در تمام نقاط کشور

مجموعه آذرشین با بکارگیری کادر مجرب امکان خدمات رسانی آنلاین و غیر آنلاین را برای تمامی نقاط کشور و هموطنان عزیز فراهم نموده است.

خصوصیت های آجر نما نسوز

آجرهایی که برای تزئین نمای ساختمان به کار برده می شوند، نسبت به دیگر آجرها دارای ویژگی های بهتری مانند سبک بودن، نصب آسان و مقرون به صرفه تر هستند و در شکل های و رنگ های متفاوت از جمله رنگ هایی شبیه به آجرهای رایج، ساخته شده و در دسترس عموم قرار گرفته اند.

آجرنماها دارای ماندگاری بالا، ضد شوره، شل شدگی و خوردگی هستند.

آجر نماها از نظر ظاهری کاملا به آجرهای معمولی شباهت دارند و تنها تفاوت میان آن ها سبکی آجرهای نما است.

آجرنماها به شکلی طراحی و تولید می شوند که برای همه فضاها و مکان ها مناسب و سازگار باشد.

برای نصب آن ها نیازی به استخدام یک تیم متخصص نیست و به راحتی می توان این آجرها را نصب کرد و سازگار خوبی با انواع محیط و شرایط آب و هوایی دارد. به دلیل سبک بودن برای جابجایی از لحاظ اقتصادی مشمول هزینه کمتری می شود.

در نهایت با صرف هزینه بسیار کم و به راحتی برای نمای ساختمان ها، طرحی زیبا و مقاوم آجری بدست می آید.

وجود شرایط متفاوت محیطی از جمله اساسی ترین دلایل استفاده از آجرنما در دیزاین نمای ساختمان ها است. علت که اینکه شرایط اقلیمی و محیطی را به عنوان تعیین کننده نوع سبک معماری و همچنین مصالح می دانند، وجود فرهنگ ها و محیط های متفاوت در نواحی با شرایط محیطی و اقلیمی گوناگون می باشد.

آجرنماها جز شیک ترین مواد اولیه ساختمانی محسوب می شوند که در انواع خطه های جغرافیایی کاربرد متفاوتی دارد. از جمله دلایل محبوبیت آن ها این است که سبک هستند و برای نگهداری به چیزی احتباج ندارند، مانع هدر رفتن انرژی می شوند، عایق حرارت و دما بوده، جذب بسیار خوبی دارند و همین امر مانع از سقوط آن ها خواهد شد.