ویژگی های پروژه

ارسال ویژه

بسته بندی آجر نسوز آذرشین بنا به درخواست مشتریان عزیز قابل تغییر می باشد.

ثبات کیفیت

ما با بکارگیری به روزترین دستگاه ها و کادر مجرب، محصولات خود را به ثبات کیفیتی و رنگی رسانده ایم.

تنوع محصول

مجموعه آذرشین با تنوع محصولی بالا با تمام سلیقه ها سازگاری دارد.

خدمات در تمام نقاط کشور

مجموعه آذرشین با بکارگیری کادر مجرب امکان خدمات رسانی آنلاین و غیر آنلاین را برای تمامی نقاط کشور و هموطنان عزیز فراهم نموده است.

خواص و ویژگی های آجر نما نسوز

آجر نما نسوز یکی از جدیدترین آجرهای نمایی است که به دلیل خواص بی نظیر آن در تنوع رنگ و شکل به خوبی از آن استقبال گردیده است.

مواد تشکیل دهنده ساختار آجر نما نسوز مواد معدنی است و از مواد و کانی هایی که در برابر دما از خود مقاومت نشان می دهند، در ساخت آن بهره برده اند. واژه نسوز به دلیل مقاومت بالای این آجرها در مقابل آتش به آن ها اطلاق گردیده و به دلیل این مزیت فوق العاده ساختمان آن ها در اثر حرارات زیاد آسیب نمی بیند، یا به عبارت دیگر دستخوش شکستگی، خرد شدگی و ترک خوردگی نمی شود.

نامگذاری بر اساس بیشترین مواد استفاده شده در ساختار آجر نما نسوز، از شیوه های نامگذاری آن می باشد. مثلا آلومین به مقدار زیادی در ترکیب آجر نما نسوز آلومینیومی به کار رفته است و بر اساس همین روند سیلیس و به میزان کمی کوارتز در ساختار آجر نما نسوز سیلیسی به میزان بیشتری به کار می رود.

به قدری جنس مواد به کار رفته در ساختار این آجرها در برابر حرارات و دما از خود مقاومت نشان می دهد که از آن ها برای مکان هایی با درجه حرارت بسیار زیاد مانند دیوارهای کوره های ریخته گری، ذوب فولاد و آهن و نیز آهنگری استفاده می کنند. آجر نما نسوز علاوه بر مصارف صنعتی، با توجه به تنوع در رنگ و شکل در طراحی نمای درون و بیرون منازل و ساختمان ها به کار می رود.