ویژگی های پروژه

ارسال ویژه

بسته بندی آجر نسوز آذرشین بنا به درخواست مشتریان عزیز قابل تغییر می باشد.

ثبات کیفیت

بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز.

تنوع محصول

مجموعه آذرشین با تنوع محصولی بالا با تمام سلیقه ها سازگاری دارد.

خدمات در تمام نقاط کشور

مجموعه آذرشین با بکارگیری کادر مجرب امکان خدمات رسانی آنلاین و غیر آنلاین را برای تمامی نقاط کشور و هموطنان عزیز فراهم نموده است.

شیوه های شناسایی آجرنما نسوز

می توان آجر نسوز را به آسانی از روی ظاهر آن شناسایی نمود زیرا این نوع آجر در مقایسه با دیگر آجرها دارای سطحی خشن تر و زبرتر و فاقد خاک اضافه بر روی خود می باشد. علاوه بر  این بر روی سطح این آجرها دانه های بسیار کوچک رنگی قرار گرفته است. دقت کنید در صورتی که از آجرهای دارای استاندارد بهره ببرید، نمای ظاهری ساختمان تا مدت ها از خورده شدن و آسیب های احتمالی محفوظ می ماند و تا سالیان طولانی شکل ظاهری خود را حفظ کرده و به هیچ عنوان دچار دگرگونی رنگ نمی شود، شوره نخواهد زد و بر روی سطح آثار خوردگی ایجاد نمی شود.

پخت آجرهای نسوز در کوره هایی به نام شاتل ( کابین ) و تنور صورت می گیرد. یکی از علت هایی که در کوره های تنوری آجرها به صورت تصادفی و با تفاوت نسبت به یکدیگر تولید می گردند، پخش ناهمگون حرارات در کوره های تونلی است. شاید در بعضی اوقات به علت حرارات بیش از حد بخشی از کوره، آجرهای آن قسمت از حد طبیعی خود خارج گشته و تاب بر دارد که این امر موجب شده آجر از حد طبیعی کوچک تر شود. اگر از کوره های تونلی برای پخت آجرها استفاده شود به دلیل پخش یکنواخت حرارت در همه قسمت های کوره، می توان آجرهایی در یک طیف رنگ و یک اندازه بدست آورد، از نظر میزان آلایندگی با استاندارهای محیط زیست بسیار تطابق دارند، استحکام بسیار بالایی دارند.