ویژگی های پروژه

ارسال ویژه

بسته بندی آجر نسوز آذرشین بنا به درخواست مشتریان عزیز قابل تغییر می باشد.

ثبات کیفیت

ما با بکارگیری به روزترین دستگاه ها و کادر مجرب، محصولات خود را به ثبات کیفیتی و رنگی رسانده ایم.

تنوع محصول

مجموعه آذرشین با تنوع محصولی بالا با تمام سلیقه ها سازگاری دارد.

خدمات در تمام نقاط کشور

مجموعه آذرشین با بکارگیری کادر مجرب امکان خدمات رسانی آنلاین و غیر آنلاین را برای تمامی نقاط کشور و هموطنان عزیز فراهم نموده است.

کاربرد آجر نما سوز در طراحی نمای ساختمان ها

امروزه در برخی از شهرهای ایران از قبیل اصفهان و یزد، آجر نما سوز را به شیوه قدیمی در تنورها یا  کوره های آجرپزی تولید و سپس به بازار عرضه می کنند. این آجرها در طرح هایی مانند مدرن، سه سانتی، سنتی و قزاقی و در شکل های گوناگون برای استفاده در پله، کف، حوض و دیوار ساخته می شود.

آجر نما سوز در سایزها و رنگ های مختلفی همچون زرد، قرمز و نارنجی و با کیفیت بسیار عالی تولید و عرضه می شود. این نوع آجر برای ساختمان هایی که کاربرد تجاری و مسکونی دارند، مناسب می باشد و نمی توان از آن برای کوره ها استفاده کرد.

عواملی که سبب به کار بردن آجرنما نسوز در ساختمان ها می شوند، شامل مقاومت فشاری، حرارتی، کیفیت ثابت، مانایی و انعطاف پذیر بودن در مقابل شرایط متفاوت محیطی هستند. اگر از آجرنماهای دارای استاندارد و با کیفیت استفاده کنید می توانید از زیبایی و ماندگاری آن تا چندین سال لذت ببرید. اگر در هنگام تولید استاندارهای لازم مانند پایداری رنگ و نیز ضد شورگی رعایت شود، در این صورت با گذشت مدت زمان طولانی کیفیت این آجر تغییر نمی کند و در این مدت اثرات تخریبی همچون عوض شدن رنگ، شکل، جلبک و یا شوره در روی سطح آن بوجود نمی آید. نماسازی ساختمان به عنوان هویت و فرهنگ در نظر گرفته می شود.