ویژگی های پروژه

ارسال ویژه

بسته بندی آجر نسوز آذرشین بنا به درخواست مشتریان عزیز قابل تغییر می باشد.

ثبات کیفیت

ما با بکارگیری به روزترین دستگاه ها و کادر مجرب، محصولات خود را به ثبات کیفیتی و رنگی رسانده ایم.

تنوع محصول

مجموعه آذرشین با تنوع محصولی بالا با تمام سلیقه ها سازگاری دارد.

خدمات در تمام نقاط کشور

مجموعه آذرشین با بکارگیری کادر مجرب امکان خدمات رسانی آنلاین و غیر آنلاین را برای تمامی نقاط کشور و هموطنان عزیز فراهم نموده است.

مزیت های مهم بهره مندی از آجر نما نسوز

مزیت های مهم آجر نما نسوز باعث افزایش محبوبیت و معامله آن در بازار شده است. مقاومت گرمایی  بالای این آجر نما در حدود 1300 درجه ، از ویژگی های مهم و مورد نظر آن محسوب می شود و دلیل استفاده فراوان از آجر نما نسوز در موارد مختلف از جمله ساخت ساختمان همین امر است.

  • هنگامی که آجرهای معمولی در معرض آب و رطوبت قرار می گیرند، در آن ها تغییراتی به وجود می اید که اصطلاحا به آن سفیدک و نیز شوره می گویند. این معضل باعث زشت شدن و از بین رفتن زیبایی نمای ساختمان می گردد، اما استفاده از آجرنماهای نسوز در دیزاین نما مانع از بروز این مشکل می شود و در واقع ضد شوره و سفیدک هستند.
  • این نوع آجرها نسبت به آجرهای نما سوز دارای ضخامت کمتر، تنوع اندازه، طرح و رنگ بیشتری هستند. آجر نما نسوز در مقابل تغییرات محیطی، فیزیکی از جمله ضربه و شیمیایی مقاومت بی نظیری از خود نشان می دهد و علاوه بر این مانع عبور سرما و نیز گرما از ساختمان می شود.از جمله مزیت های مهم آجر نمای نسوز مقاومت چشم گیر آن در مقابل ساییدگی و اصطحکاک است و این نوع آجر می تواند به خوبی با محیط سازگار شود.
  • از آجر نما نسوز می توان، در محیط های مرطوب بهره برد، زیرا به دلیل ویژگی های مهم مانع از رویش و تکثیر جلبک ها می شود و در مقابل رشد جلبک ها و جانداران ریز یا همان میکرو ارگانیسم ها از خود مقاومت نشان می دهد.
  • یکی دیگر از مزیت های آجر نما نسوز پایداری و ثابت بودن رنگ آن است و این آجر حتی اگر در معرض عوامل مختلف محیطی مانند نور خورشید، دمای بالا و نیز پایین و رطوبت قرار بگیرد، تغییر رنگ نمی دهد و رنگ آن همچنان ثابت می ماند.