menusearch
azarshinbrick.com

تاثیر نما در ساخت و ساز

به کارخانه آجرنمانسوز آذرشـین خوش آمدید

۱۴۰۱/۹/۳ پنج شنبه
(5)
(0)

تاثیر نما در ساخت و ساز

تاثیر نما در ساخت و ساز
نما ساختمان می‌تواند یک دیدگاه کلی از ساختمان بدهد. نمای ساختمان دارای قدرت جذب یا دفع مشتری است. با روش‌‌‌‌های مختلفی می‌شود نمای ساختمان را طراحی کرد قصد ما در این مقاله فقط گفتن اهمیت نما است.
اهمیت نما در ساختمان سازی
هرچه ساختمان شما نمای زیبایی داشته باشد در جذب مشتری موفق تر خواهید بود چراکه مشتری نمای استاندارد را در نمای زیبا می‌بینند اما حقیقت این است که یک نمای استاندارد به جز زیبایی به عواملی چون:
اگر نمای ساختمان زیبا باشد باعث می‌شود دیگران بیشتر به آن توجه نماید. ساختمان علاوه بر استاندارد و مقررات باید هویت و ویژگی‌‌‌‌های منحصر به فردی داشته باشند در خیابانی که چند رستوران وجود دارد، چرا یک مشتری باید شما را انتخاب کند؟ در اولین گام جذب مشتری باید نمای ساختمان را طوری طراحی کرد که مشتری را جذب کنید نمای منحصر به فرد یکی از مطمئن ترین راه برای متمایز کردن کار خود از دیگران است.
 
نما نقش پیوند دادن بخش بیرونی ساختمان با بخش داخلی آن را دارد به همین دلیل در کاهش دادن مصرف انرژی بسیار موثر است، نما انرژی خورشیدی را که ساختمان جذب می‌کند کاهش می‌دهد.که این امر باعث خنک شدن ساختمان می‌شود.
مصرف انرژی خود را با نما کاهش بدهید
 
نمای استاندارد نمای است که بتواند ساختمان و ساکنان آن را در برابر باد، باران، دمای باال و رطوبت محافظت می‌کند.که مقاومت دربرابر طوفان، درجه حرارت و زنگ زدگی از اهمیت بالایی برخوردار است.و از ویژگی‌‌‌‌های مهم نما به حساب می‌آید.
 
نما را می‌توان پوسته خارجی یک ساختمان نام برد که این پوسته موجب تهویه طبیعی هوا می‌شود.
و در برف و باران امنیت ساکنان ساختمان را تامین کند.
 
نما مانع ورود صداها محیط به داخل ساختمان می‌شود. این ویژگی با انتخاب درست مانند درها و پنجره ها به دست می‌آید.
 
ممکن است یه مشتری برای ساخت رستوران خود نمی‌خواهد رهگذران فضای داخلی مجموعه را ببینید. در نتیجه باید از مصالحی استفاده کرد که امنیت ساختمان او را به بالاترین حد رساند.
 
ساخت نمای متفاوت و مقاوم نتیجه ی پیشرفت تکنولوژی و صنعت ساختمان است و به صورتی باشد که در همه شرایط پایدار باشد. نمای استاندارد نمای است که گرد و خاک را به خود جذب نکندو مقاوم باشد که این ویژگی در گذر زمان مشخص می‌گردد
 
نمای به کار برده شده در فروشگاه ها و ساختمان‌‌‌‌های تجاری باید به صورتی باشد که نظر مشتریان را به خود جذب کند که یکی از مهم ترین ویژگی‌‌‌‌های نما به حساب می‌آید. بهتر است برای فروشگاه‌‌‌‌های تجاری از نمای شیشه ای استفاده کرد که رهگذرداخل فروشگاه را ببیند و تصمیم بگیرد.
 
ادامه مطالب:
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp بر روی هر کدام از اکانت‌‌‌‌های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می‌دهیم
احمدی
پشتیبانی واتساپ
چطور میتونم کمکتون کنم؟
بستن
دیگر باز نشو!