menusearch
azarshinbrick.com

خاک نسوز مورد استفاده کارخانه آذرشین چیست؟

به کارخانه آجرنمانسوز آذرشـین خوش آمدید

۱۴۰۰/۹/۱۵ دوشنبه
(1)
(0)

خاک نسوز مورد استفاده کارخانه آذرشین چیست؟

خاک نسوز مورد استفاده کارخانه آذرشین چیست؟
♦ خاک نسوز مورد استفاده کارخانه آذرشین :
ما در تولید کارخانه سعی را بر این داریم که فقط خاک‌‌‌‌های صنعتی خریداری کنیم زیرا مقاومت بالایی دارند.
خاک صنعتی به خاکی گفته میشود که آلومین بسیاری داشته باشد.
"آلومین" خاک‌‌‌‌های صنعتی کارخانه ما بالای 18 درصد است. این مهم صرفا به این خاطر است که در برابر آتش مقاومت بیشتری از خود نشان میدهد و همین ویژگی باعث میشود فرصت کافی به مولکول‌‌‌‌های خاک داده شود که در این دما جوش مولکولی را کامل کند.
به تبع کارخانه ما با معادنی همکاری میکند که دارای شناسنامه باشد و با همه ی معادن همکاری ندارد. خاک شناسنامه دار به خاکی گفته میشود که توسط آزمایشگاه‌‌‌‌های معتبر آنالیز شده باشدو پس از آن که خاک از لحاظ آزمایشگاه و شناسنامه معادن و همچنین آزمایشگاه‌‌‌‌های خود کارخانه مورد تایید واقع شد باید مراحل تست‌‌‌‌های اولیه انجام بگیرد.
این تست ها، رنگ و سایز آجر را مشخص میکند. بعد از مشخص شدن سایز و رنگ آجر، آن را در فرمول کلی می‌گنجانیم و استفاده میکنیم. لازم به ذکر است که آزمایشگاه‌‌‌‌های همکار نیز میتواند این آیتم ها را انجام دهد اما آزمایشگاه‌‌‌‌های دانشگاه ها و مکانیک خاک اصفهان از اعتبار بیشتری برخوردار هستند.
گروه تولید کارخانه آجر نما نسوز آذرشین از ابتدا تا به امروز در پی ارائه بهترین کیفیت و با در نظر گرفتن المانهایی چون مقاومت فشار، مقاومت خمش، جذب آب، رنگ یکسان، مقاومت در برابر سرما و گرما، یکدستی در اندازه و همچنین تاب نداشتن آجر بعد از پرس و پختن میتوانیم بهترین نوع آجر نسوز را رائه نماییم.
 

: Refractory soil used by Azarshin factory ♦
.In factory production, we try to buyonly industrial soils because they have high resistance
.Industrial soil is soil that has a lot of alumina
The "Alumina" of our factory industrial soils is over 18%. This is important simply because it is more resistant to fire, and this feature gives soil molecules ample opportunity to complete molecular boiling at this temperature
As a result, our factory cooperates with mines that have a certificate and do not cooperate with all mines. Certified soil is soil that has been analyzed by reputable laboratories, and after the soil has been approved in terms of laboratory and mining certificate, as well as the factory's own laboratories, the initial testing steps must be performed
These tests determine the color and size of the brick. After determining the size and color of the brick, we include it in the general formula and use it. It should be noted that partner laboratories can also do these items, but the laboratories of universities and soil mechanics in Isfahan have more credibility
Azarshin Refractory Brick Factory Production Group from the beginning until today seeks to provide the best quality and by considering elements such as pressure resistance, bending resistance, water absorption, uniform color, resistance to cold and heat, uniformity in size and also no warping Bricks After pressing and baking, we can offer the best type of refractory bricks
 

 

همانطور که ملاحظه فرمودید برای تولید آجر باید خاک معادن مخصوص، شناسایی و خریداری شود. زیرا هر نوع خاک موجود در محیط زیست نمیتواند کیفیتی که مد نظر تولید کنندگان است را برای‌ آنها به ارمغان بیاورد.
همچنین اگر معادن شناسایی شده دارای شناسنامه نباشد به این معنی ایست که در هنگام اتمام کار نمیتوان مقاومت آجر تولید شده را تضمین کرد.
در نتیجه میتوان قطع به یقین دریافت که کارخانجاتی مانند آذرشین که از خاک نسوز با کیفیت برای تولید استفاده میکنند، دارای بهترین محصولات از لحاظ مقاومت و کیفیت است.
مجموعه آذرشین با بیش از 40 سال سابقه در زمینه تولید انواع آجر نسوز، سفال، لفتون، سنتی و دکوراتیو توانسته است یکی از با کیفیت ترین آجرها را تولید و روانه بازار کند.
این مجموعه با تنوع رنگ، سایز‌‌‌‌های مختلف و کیفیت بالا در بهترین و وسیع ترین فرآیند تولید و فروش در کشور، دارا بودن نمایندگی متعدد در تمام نقاط کشور با بهترین متریال موجود در سطح بین الملل است.
آذرشین با همت و سرمایه گذاری برای رشد و بالندگی به صنعت آجر ایران وارد و قابلیت رقابت با بهترین برند‌‌‌‌های موجود و داشتن بیش از 78 درصد رضایت مشتری همچنین تضمین محصولات و قیمت با بهترین و دقیق ترین کنترل کیفی طی چهار مرحله با ضمانت معتبر است.
 
برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک‌‌‌‌های زیر مراجعه فرمایید.
instagram
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp بر روی هر کدام از اکانت‌‌‌‌های پشتیبانان ما که میخواهید کلیک کنید.
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می‌دهیم
احمدی
پشتیبانی واتساپ
چطور میتونم کمکتون کنم؟
بستن
دیگر باز نشو!